top of page

東京ひるま農園グループ

公開·21名のメンバー
Jesús César Rivas
Jesús César Rivas

Project 4 Third Edition Testy A Odpovede


Project 4 Third Edition Testy A Odpovede
Project 4 Third Edition je učebnice angličtiny pro 8. ročník základní školy, která je součástí oblíbené série Project od nakladatelství Oxford University Press. Učebnice nabízí zajímavé a aktuální texty, pestré cvičení, projekty a přípravu na zkoušky. K učebnici patří také pracovní sešit, CD-ROM, DVD a Teachers Book.


Download File: https://klempecninel.blogspot.com/?file=2w3Vuz


Mnoho žáků a učitelů si však klade otázku, kde najít testy a odpovědi k této učebnici. Na internetu existuje několik zdrojů, které mohou pomoci s tímto problémem. V tomto článku si představíme některé z nich.


BIRDZ
BIRDZ je internetové fórum pro mladé lidi, kde si mohou vyměňovat názory, rady, zkušenosti a tipy na různá témata. Jedno z nich je i angličtina a učebnice Project. Na fóru najdete diskuzi s názvem [Project third edition 4 testy prosím pomoc!], kde se žáci ptají na testy a odpovědi k Project 4 Third Edition. V diskuzi se objevují odkazy na stránky, kde je možné stáhnout testy a odpovědi, nebo nabídky na poslání testů emailem. Diskuze je však staršího data a některé odkazy již nemusí fungovat.


Oxford University Press
Oxford University Press je nakladatelství, které vydává učebnice Project. Na svých webových stránkách nabízí [materiály ke stažení] pro učitele zdarma. Mezi těmito materiály najdete i klíče k pracovním sešitům Project 4 Third Edition (příprava ke zkouškám) a Teachers Book v českém jazyce. Tyto materiály jsou určeny pouze pro učitele, kteří používají učebnici Project ve svých hodinách. Pro stažení je nutné se registrovat do Oxford Teachers Club.


Project Online
Project Online je webová stránka, která doplňuje učebnici Project 4 Third Edition. Na stránce najdete [interaktivní cvičení] k jednotlivým lekcím, hry, videa a další materiály pro procvičení angličtiny. Stránka je zdarma a není potřeba se registrovat. Stránka však neobsahuje testy a odpovědi k učebnici.


Závěr
Testy a odpovědi k učebnici Project 4 Third Edition jsou dostupné na různých místech na internetu, ale ne všechny jsou legální, aktuální nebo spolehlivé. Nejlepším zdrojem jsou materiály od nakladatelství Oxford University Press, které jsou určeny pro učitele. Žáci by měli respektovat autorská práva a nepoužívat testy a odpovědi k podvádění nebo vyhýbání se učení.


グループについて

グループへようこそ!他のメンバーと交流したり、最新情報を入手したり、動画をシェアすることができます。

メンバー

bottom of page